Sporty wodne i popularne deski SUP

sklep sportowy easy surf

Sporty wodne z roku na rok cieszą się coraz to większą popularnością.

Nic w tym dziwnego, w końcu w wodzie każdy może znaleźć idealną aktywność dla siebie. Od tych ekstremalnych, jak kitesurfing, czy narciarstwo wodne, po te spokojniejsze, jak kajaki, czy łódki. Dodatkowo zachęcają nas do tego wczasy za granicą. Piękne plaże, ciepła woda i oczywiście cudowne krajobrazy, sprawiają, że jeszcze mocniej ciągnie nas w stronę wodnych przygód. Dodatkowym atutem jest fakt, że możemy cieszyć się tymi atrakcjami nie tylko w sezonie, a przez cały rok!

W ostatnich czasach największą popularnością zdecydowanie cieszą się deski SUP! Chyba każdy z nas widział osoby, które spokojnie unoszą się na wodzie, stojąc na desce z jednym wiosłem. No właśnie! To jest SUP, czyli Stand up paddling. Z sezonu na sezon możemy zobaczyć coraz to więcej osób próbujących swoich sił w tym sporcie. Zdecydowanie jest to dyscyplina dla wszystkich. Oczywiście, dobrze jest umieć pływać, aby w razie upadku spokojnie wrócić na deskę lub dopłynąć do brzegu. Jednak jest to spokojniejszy sport, a jak wiadomo, nie wszyscy szukają adrenaliny i mocnych wrażeń. Na świecie zaczyna również być popularna joga na deskach. To dopiero wymaga znajomości swojego ciała, silnego core i stabilizacji. W końcu nie tak łatwo jest utrzymać się na samej desce, a co dopiero dołączyć do tego pozycje jogi. Nie mniej jednak, chętnych nie brakuje! Sprzęt który jest nam potrzebny to: deska, wiosło, pompka do pompowania deski, smycz, którą mocujemy do kostki lub pod kolanem. Oczywiście cały sprzęt można wypożyczyć blisko miejsca w którym zdecydujemy się pływać. Jednak, jeśli poczujemy, że jest to sport nie na jeden sezon, to warto wybrać się do sklepu, aby kupić własny sprzęt.

Sklep sportowy Easy Surf ma na prawdę bogate wyposażenie, jeśli mówimy już o wszystkich dyscyplinach wodnych. Na pewno znajdziemy tam to czego szukamy. Skompletujemy sprzęt, który jest nam niezbędny, aby rozpocząć przygodę ze sportami wodnymi. A pracownicy na pewno nam doradzą i rozwieją wszystkie wątpliwości.

Podsumowując, jeśli lubisz przygodę, chcesz spróbować czegoś nowego i niekoniecznie chcesz spędzać wolny czas leżąc na leżaku, to SUP jest idealną opcją dla Ciebie. Nie tylko będziesz spędzać aktywnie czas, ale i będziesz podziwiać piękne widoki. A Kto wie? Może tak bardzo spodoba Ci się utrzymywanie równowagi na desce, że wybierzesz się na zajęcia jogi? A na koniec pomyśl jeszcze o tych Twoich wszystkich pięknych zdjęciach na desce SUP przy zachodzie słońca.